Rodzaje zasilaczy UPS

Jakie są typy zasilaczy UPS?

Zasilacz UPS jest urządzeniem utrzymującym pracę odbiorników, które są do niego podłączone, np. komputerów, urządzeń medycznych, urzadzeń łączności oraz innych odbiorników, wrażliwych na przerwy w zasilaniu albo wahania napięcia. Zasilacz UPS nie tylko pozwala na zasilanie odbiorników w przypadku zaniku zasilania w sieci, ale również niweluje zakócenia, które w tej sieci występują, chroniąc współpracujace z nim urządzenia.

Na rynku mamy dostępne 3 podstawowe typy zasilaczy:

Nowa seria zasilaczy Sentinel Dual SDU włoskiego producenta Riello

Zasilacze UPS Sentinel Dual SDU to nowość w ofercie Centrum Elektroniki Stosowanej, dostępne w mocach 4-10 kVA, będące najnowszą generacją zasilaczy Sentinel Dual. Nowa generacja to jeszcze lepsze parametry pracy oraz większa sprawność.Tak jak poprzednik, dostępne są  zarówno w wersji Tower, jak i Rack.

Główne cechy Sentinel Dual SDU to:

  • Współczynnik mocy 1 kW = kVA (od modelu SDU 5000)
  • Praca równolegla do 3 jednostek
  • Prosta instalacja
  • Możliwość wyboru trybu pracy
  • Wysokiej jakości napięcie wyjściowe

Zasilanie awaryjne na stacjach paliw - zbędny wydatek czy rzecz konieczna

Korzystając z usług stacji paliwowych nie wyobrażamy sobie, aby nagle mogło zabraknąć na niej prądu, by zgasły wszystkie światła, proces tankowania nagle został zatrzymany, wszystkie dane zniknęły, a my nie moglibyśmy dokończyć zakupu, bo nie byłoby połączenia miedzy dystrybutorem, a systemem.

Czarnemu scenariuszowi można zapobiec

AKU_METRONOM CES nowatorska metoda pomiaru pojemności akumulatorów

Zapewnienie ciągłości dostaw energii elektrycznej jest kluczowym zadaniem dla wielu ludzi odpowiedzialnych za pracę ,,wrażliwych systemów”. Aby zagwarantować ciągłość zasilania, wielu z nich korzysta z zasilaczy UPS, dbając o pełną ich sprawność, przeprowadzając przeglądy i konserwacje. Chcą aby UPS-y pracowały bezawaryjnie, długo, a ich koszt działania był niski.

Wakacyjna promocja zasilaczy UPS CES GX 1500R

Z okazji wakacji mamy dla Państwa super promocję: zasilacz awaryjny CES GX 1500R w doberj cenie oraz do tego, w prezencie, kartę paliwową o wartości 100 pln, do wykorzystania na stacji paliw.

Zapraszamy do kontaktu: 12 398 74 01 lub zasilanie@ces.com.pl

 

Topniejące ceny zasilaczy awaryjnych UPS CES GX 1-3 kVA

Do końca kwietnia zasilacze awaryjny UPS CES GX 1-3 kVA true on-line można zakupić w promocyjnych cenach, np. UPS CES GX 1kVA z czsem podtrzymania 6 min kosztuje teraz 1179 pln netto. Dodatkowo dla pierwszych 20 osób, które zakupią naszego UPSa mamy w prezencie ekskluzywny długopis marki Sheaffer. zapraszamy do kontaktu: 12 / 398 74 01 lub zasilanie@ces.com.pl

Zasilacz UPS CES GX 1-10 kVA 25 % taniej

Do 30 grudnia ceny zasilaczy UPS z serii CES GX 1-10 kVA są obniżone o 25 %. Zasilacze te, wykonane w technologii true on-line, posiadają wbudowane baterie i dostępne są zarówno w wersji Tower, jak i Rack. Gwarantujemy, że każdy zamówiony zasilacz będzie zapakowany i wysłany tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie. Nasze zasilacze awaryjne zostaly wybrane przez czytelnikow Elektrosystemów Produktem Roku 2014

Smart Grid Ready UPS – zasilacz Master HE z oferty CES

Zasilacz UPS Smart Grid Ready oferuje możliwość akumulacji energii i jednocześnie zapewnia
wysoką wydajność. Urządzenie potrafi wybrać najbardziej efektywne operacje, bazując
na wskazaniach sieci, a także współpracuje z systemem zarządzania energią poprzez komunikację
sieciową. Jednym z rozwiązań spełniających te wymagania jest UPS Master HE
marki Riello z oferty Centrum Elektroniki Stosowanej CES.

Artykuł ten pojawil się w grudniowym wydaniu Elektrosystemów.

Czytaj cały artykuł

Nowe moce zasilacza UPS MST z oferty CES

Wraz z nowym rokiem Centrum Elektroniki Stosowanej rozszerzyło rodzinę UPSów MST marki Riello, o nowe moce. Obecnie do oferowanego zakresu: 10-120 kVA, doszły urządzenia o mocy 160 oraz 200 kVA. Przy tworzeniu nowej gamy zasilaczy UPS zostały przyjęte te same generale zasady, które przyświecały tworzeniu wcześniejszych UPSów z tej rodziny: nowe urządzenia posiadają tą sama logikę pracy, te same funkcje, to samo menu wyświetlacza LCD.

Strony