Aktualności

Zapraszamy na Energetab 2018

Zasilacze UPS CES na targach Energetab 2018. Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na targi Energetab 2018, w terminie od 11-13 września. Jesteśmy obecni każdego dnia targów, nasze stoisko o numerze 16 znajduje się w pawilonie "O". W tym roku będzie można zobaczyć m.in. nasz zasilacz UPS CES SIGMA o mocy 80 kVA. Zapraszamy!

Wesołych Świąt

Życzenia na Boże Narodzenie składa CES

Składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Energetab 2017

Jak co roku jesteśmy obecni na targach Energetab. Zapraszamy do pawilonu O, stoisko 15. Targi potrwają od 12-14 września.

Zapraszamy na Energetab 2016

CES na Energetabie 2016 zaproszenie

W tym roku zapraszamy od 13 do15 września, pawilon "O", stoisko 15. Czeka na Państwa NOWOŚĆ: zasilacz UPS CES Sigma w zakresie mocy 10-500 kVA oraz AKU_Metronom CES - nowatorska metoda pomiaru pojemności baterii. Bedzie  możliwość "podglądnięcia" pracy urządzenia oraz konsultacji z naszym ekspertem technicznym, który wyjaśni zasady pracy AKU-Metronomu. Zapraszamy!

Wesołego Alleluja!

Życzenia wielkanocne CES

Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych wśród bliskich osób, smacznego święconego oraz mokrego Dyngusa życzy Zespół Zasilania Rezerwowego CES.

Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzymy Państwu radosnych, rodzinnych Świat Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Wsparcie techniczne

Uruchomilismy na naszej stronie internetowej wsparcie techniczne, w którym znajdziecie Państwo instrukcje obsługi do poszczególnych zasilaczy UPS, jak również filmy instruktażowe, pomocne przy pierwszym uruchomieniu i obsłudze naszych zasilaczy awaryjnych.

Aby zapoznać się z zasobami technicznymi, prosimy z poziomu strony głównej, wybrać zakładkę "wsparcie techniczne".

Link:

http://www.upsces.pl/wsparcie-techniczne

Link do kanału YouTube:

Zapraszamy na Energetab!

W tym roku Energetab trwa od 15 do 17 września. Nasze stoisko znajduje się w pawilonie "O", nr 15. jesteśmy obecni każdego dnia targów. Zapraszamy serdecznie!

Zasilacze UPS w niskich cenach

Zasilacze UPS w niskich cenach

Tylko teraz oferujemy zasilacze awaryjne UPS w świetnych cenach. Promocja ograniczona zapasami asortymentu. Zapraszamy do kontaktu: 12 398 74 01

 

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt życzy CES

Życzymy Państwu radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz obfitującego w sukcesy Nowego Roku 2015.

Nowość !!! Zasilacz UPS Master HE

W naszej ofercie pojawił się nowoczesny zasilacz UPS marki Riello, z cosϕ=1 i bardzo wysoką sprawnością: 99 %, gdzie moc czynna = mocy pozornej.

Czytaj pełen opis produktu tutaj.

 

Połączenia z telefonów stacjonarnych

Z przyjemnością informujemy, że operator naprawił usterkę i stabilizacja napięcia sprawiła że już można kontaktować się z nami poprzez połączenia stacjonarne. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do kontaktu.

Kongres Pożarnictwa w Krakowie

Będziemy obecni z referatem oraz stoiskiem na tegorocznym Kongresie Pożarnictwa, który odbędzie się 22 maja w Krakowie. Więcej informacji już wkrótce

Diamenty Forbesa 2014

Po raz kolejny zdobyliśmy nagrodę Diamenty Forbesa, przyznawaną dla najprężniej rozwijających się firm w Polsce. Centrum Elektroniki Stosowanej wyróżnienie otrzymało w kategorii przedsiębiorstw średnich z województwa małopolskiego.

Strony